KK Crvena zvezda 2011/2012 - 1. deo

:: Arhiva :: Klupske teme

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Everton taj Ned 25 Dec 2011 - 17:39

drugi put sam gledao zvedzu ove sezone, pesic deluje totalno aut , kao da je samo fizcki tu, to njegovo ponasanje sve vise sugerise kao da dize sidro
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 31

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od NenadBG taj Ned 25 Dec 2011 - 21:53

zvezda igra ocajno lose.ovo stvarno ni na sta ne lici.zvezda sa ovim igracima(ne ovakva zvezda kako igra ove sezone) je ovakav partizan,u ovom trenutku(u losem raspolozenju posle ispadanja iz el) morala da dobije.e sada s obzirom sta zvezda igra cele ove sezone,to nije bilo realno ocekivai.i rekao sam da posle ispadanja partizana,moguce je ono sto je do juce bilo neverovatno,a to je da dobijemo,ali da je partizan i dalje veliki favorit,kao i da je moguce da nas partizan ubedljivo dobije,ali i da mi tesno dobijemo(rekao sam da je jedino nemoguce da mi vedljivo dobijemo).na zalost zvezda je odigrala na nivou dosadasnjih utakmica,i partizan je lagano dobio. zasto zvezda igra ovako lose,ja stvarno ne mogu da dokucim.dal je problem u onome sto je pesic spominjao,prelazak iz igranja za zeleznik,u cz gde imas veliki pritisak javnosti,ne znam.mozda.ali opet mi je neverovatno da se ovako lose igra.pa cak smo i prosle godine sa smesnim uvalinom imali bolju igru od ove.

tomas realno osim da ima dobar skok,i da uvek ide na skok,nije nista pokazao.ni ulaz,ni sut,nista.nemoguce da mu je skok jedini kvalitet,i da je tako bio mvp italijasnkog prvenstva,sa kojim je montepaski potpisao ugovor.dal je van forme zbog pauze(od kraja prosle sezone je proslo 6meseci sigurno,od kada nije igrao takmicaske utakmice) ili sta vec ne znam.videcemo vremenom.ne znaci da je dzordan,ali kazem mora da ima jos neki kvalitet osim skoka(a i to sa visinom od 196 pa ne moze u tom segmentu da dominira,moze samo da bude dobar skakac iz drugog plana) da bi bio mvp italijasnkog prvenstva...

sta pesic misli,kakvi su mu planovi ne znam.ali bojan popovic je ocajan.trebalo bi ga terati.ali problem je u parama,kojih nema.a pitanje koga mozemo sa tako malo para dovesti.velike imamo probleme saorganizacijom igre.takodje nam treba ili jedna 4 na 5,da pojaca skok,ili ako sa tomasom,mozemo da odrzimo kontinuitet u skoku kao na ovoj utakmici jedna dvojka sa poenima u rukama.ali i para za to nemamo.ne znam sta je bilo sa vasicem,koji danas nije bio ni u 12,dal je rec o nekoj laksoj povredi,nemoguce da je potpisan i da je sada odmah ispao iz 12.znaci ako moze on to da odigra,da nam donese te poene,ako ne nekog dovesti. danas nam je sut bio ocajan,pa cak ni odlicnim skokom to nismo mogli da nadoknadimo...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sensui taj Pon 26 Dec 2011 - 1:01

U Zvezdi "deja vu", pred pocetak sezone obecavaju kule i gradove a onda posle nekoliko kola pocinje prica "nema se para", itd.Iskreno jeste Pesic malo izgubljen ali isto mi se cini da atmosfera u timu nije dobra(mozda gresim).Inace, tesko je ocekivati neki rezultat ako kao play-evi vam igraju Covic i Popovic(dok je bio u formi bio je solidan igrac, ovako se cini da otaljava posao pred penziju).
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zemljoradnik taj Pon 26 Dec 2011 - 1:41

Ja nisam primetio da je iko pred početak ove sezone obećavao kule i gradove.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Kure taj Pon 26 Dec 2011 - 2:07

Zemljoradnik ::Ja nisam primetio da je iko pred početak ove sezone obećavao kule i gradove.
Jbg, ali niko nije ni rekao da će rezultati biti gori nego u ovo doba prošle godine, i to sa boljim timom i boljim trenerom, čvrstom i zatvorenom finansijskom konstrukcijom, i 100 drugih čuda. plez1
Kure
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Pon 26 Dec 2011 - 2:21

Samo da kažem da je 1/4 putokaz prema kom treba da se ide. Još smo zeleni, fali igrač - dva, nažalost. Valjda će publika u domaćim takmičenjima biti taj motiv za koji procenat više zalaganja na terenu. I dalje dosta poverenja imam u ove momke. Nema odustajanja ! Borimo se da bi u skorije vreme gazili. Milion puta je ove sezone rečeno, ne može sada i odmah. Ekipa je želela pobedu, motivisana je bila, oni su po ko zna koji put dobili proliv kada treba, i to je to. Nije to ni prvi put da se dešava, a ni poslednji. Sami mi je draže kada nas zatrpava Gagi koji bar ima nešto što liči na šut, a kada me zatrpa trojkama Čeh koji zida oblakodere kada šutira, e tu poludim. Sve u svemu, ovo je stvarno neki naš maksimum, koliko god to tužno u ovom trenutku izgledalo, možda će Delije i neko pojačanje u toku sezone podići nivo igre za 10-20%, pa ćemo videti šta je realno. I dalje verujem da Partizan nije toliko bolja ekipa od nas, pa i sa Mačvanom, i da možemo ako se koncentracija drži bar 80% utakmice, da igramo egal sa njima.

P.S nebitno je skroz, ali za šta je Petar dobio 4 ličnu, kukala majka onom sudiji ko je to svirao Smile
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sensui taj Pon 26 Dec 2011 - 3:11

Zemljoradnik ::Ja nisam primetio da je iko pred početak ove sezone obećavao kule i gradove.

Mislim na Nolle-ta i slicne forumase , koji su pricali da ce doci ovaj ili onaj iz NBA liga, Rakocevic, Milicic, i jos gomila dobrih igraca a za sad... Problem je sto navijace Zvezde svake godine ocekuju odlicne rezultate(nerealna ocekivanja) a kad tim dozivi par poraza ili nema zeljenu igru vrate se u realnost.
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Macijauskas taj Pon 26 Dec 2011 - 9:48

Vreme rada i rezultata se ne poklapa u kosarci, dakle ako sad dobro radis kroz par meseci ce ti igra biti bolja, mislim da ce za domacicu Zvezda biti na mnogo visem nivou.

mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Psycho taj Čet 29 Dec 2011 - 9:05

Evo, Maci, i Kari tako vidi stvari
Pešić: "Rezultati su slabi već 20 godina, ali verujem u ovaj projekat"

Košarkaški klub Crvena zvezda Beograd odžao je novogodišnji koktel povodom promocije kalendara za 2012. godinu u klubu Soho republik. Koktelu su prisustvovali stručni štab i igrači prvog i drugog tima, uprava, prijatelji kluba i novinari.

Prisutnima se obratio predsednik kluba Nebojša Čović:
Naš cilj je da napravimo organizaciju koja će da traje. Ovaj put nije lak, čeka nas interesantna godina, a sve probleme ćemo lakše rešiti uz strpljenje i poverenje. Nadam se da ćemo u sledećoj godini u ovo isto vreme pričati drugačije, istakao je Čović.

Trener prvog tima Svetislav Pešić u opušnenoj atmosferi se malo i našalio:
Prave se šale na naš račun, ali ja se smejem na kraju, kada je smeh najslađi. Napravili smo do sada mnogo dobrih stvari, ali one ne mogu odmah da budu vidljive. Što se tiče rezultata, Zvezda nije napravila veliki uspeh već 20 godina, neka bude još strpljenja. Imamo veru u ovaj projekat. Nadam se da će uhvatiti korene i da na kraju neće biti šale.
Novi kalendar sa slikama košarkaša u prodaji će biti od 1. januara. Tokom koktela, Zvezdini igrači su služili piće gostima, a sav bakšiš koji su dobili će biti uplaćen u humanitrni fond B92, sa kojim Crvena zvezda ima odličnu saradnju.
Plus sponzorski ugovor
Zvezda dobija novo prezime

Prema informacijama Žurnala, menadžment Crvena zvezde je ostvario novu veliku pobedu – postignut je dogovor o sponzorstvu sa renomiranom kompanijom za proizvodnju vode Diva.
Načelni dogovor je postignut i prema njemu, Crvena zvezda će dobiti prezime i zvaće se Crvena zvezda Diva, što znači da u nazivu neće biti više reči Beograd. Više informacija po ovom pitanju treba očekivati odmah posle Nove godine.
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Čet 29 Dec 2011 - 9:51

Bolje 2 godine nemanja ničega, a onda 15 godina nabijanja, nego 1 godina tripla kruna, pa opet 10 godina u čabru Smile
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Koleman taj Čet 29 Dec 2011 - 9:55

Nolle da sam na tvom/mom mestu ja bih cutao, bar neko vreme.
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Čet 29 Dec 2011 - 10:00

šalio sam se Wink
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Koleman taj Čet 29 Dec 2011 - 10:02

Izvini onda.
Koleman
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Čet 29 Dec 2011 - 10:04

ništa bre Wink
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Pet 30 Dec 2011 - 22:33

Ristić MVP turnira u Španiji,

izgubili smo u finalu od Cajasola 78:84
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od superhik taj Uto 3 Jan 2012 - 23:03

Basket news je objavio da u Olimpijakos stiže Didije MBenga a da će Marko Kešelj na pozajmicu u crvenu zvezdu.
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Uto 3 Jan 2012 - 23:06

Šuškalo se par dana o tome, ali ne verujem. Traže se druge pozicije, koliko sam shvatio... jedan spolja i jedan unutra, na tri smo ok. Možda se nešto promenilo, ne znam. Sve u svemu, biće mi drago ako se vrati, ali pod uslovom da pokazuje bar pola onoga kada igra za nacionalni tim Smile
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Koleman taj Sre 4 Jan 2012 - 4:13

Takav igrac, ovakvoj Zvezdi uvek treba
Koleman
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Sre 4 Jan 2012 - 4:18

Ristović demantovao, rekavši da smo na toj poziciji već uzeli Tomasa.
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Novica-Ubica taj Sre 4 Jan 2012 - 4:22

"Sandra Partizan" ima insajderske informacije iz KK Crvena Zvezga Beograd.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Novica-Ubica
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 11.11.2010
Godina : 30

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Sre 4 Jan 2012 - 4:24

daću ja Vama Sandru na izvolte Very Happy

P.S

Izgleda da je pre 2 nedelje Bertrans nuđen Kariju, i da Kari nije hteo.
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Everton taj Sre 4 Jan 2012 - 4:30

kiselo grožđe Very Happy plez1
Everton
prva petorka
prva petorka

Godina : 31

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Sre 4 Jan 2012 - 4:31

Nego, sutra da dobijemo mi Vrščane, valjalo bi. Smile
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZuLuofVozdovac taj Sre 4 Jan 2012 - 7:24

Можда је неко оставио вест на форуму, али мени је промакла па да питам: шта је са нашом некадашњом првом нападачком опцијом, играчем кога тражи цела Европа и пола НБА лиге, тј шта је са Адамом Морисоном?
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marko taj Sre 4 Jan 2012 - 15:18

ZuLuofVozdovac ::Можда је неко оставио вест на форуму, али мени је промакла па да питам: шта је са нашом некадашњом првом нападачком опцијом, играчем кога тражи цела Европа и пола НБА лиге, тј шта је са Адамом Морисоном?

Nista... Koliko sam ja upucen...

Marko
prva petorka
prva petorka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh