KK Crvena zvezda 2011/2012 - 1. deo

:: Arhiva :: Klupske teme

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Re: KK Crvena zvezda 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Sergej taj Sub 8 Okt 2011 - 6:03

Jel ovo onaj komentator sto tenis prenosi > Bas se vidi nekako da nije iz kosarkaskog sveta.
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mihael taj Sub 8 Okt 2011 - 6:06

Zvezda solidna, Hemofarm ocajan, bojim se a ce biti u donjem delu tabele, u prvih 6-7 sigurno nece biti...

Sa druge strane, ocekujem da ce CZB biti u prvih 7 ekipa bez problema...

mvp
mvp

Godina : 31

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dule Kecman taj Sub 8 Okt 2011 - 6:06

Da, da Vujcin prenosi Zvezdu.. Sva sreca on nije radio nas prenos, poludeo bih..
Dule Kecman
mvp
mvp

Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Junglezburn taj Sub 8 Okt 2011 - 6:30

Evo već 5 puta Savovića naziva Božović...

mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 32
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mihael taj Sub 8 Okt 2011 - 6:36

Pa kreten malopre za Morisona rece da je visok 208cm, pa jedino ako nosi patike kao Zeljko Joksimovic...

mvp
mvp

Godina : 31

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dule Kecman taj Sub 8 Okt 2011 - 7:01

A sto ima meku ruku.. rofl
x puta je to rekao..
Dule Kecman
mvp
mvp

Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fizicar taj Sub 8 Okt 2011 - 7:02

Mene iritira sto umesto blok kaze blokada.
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Koleman taj Sub 8 Okt 2011 - 7:07

Problem sa Vujcinom je sto on ni tenis ne prenosi dobro, tj. veze nema. Jedino zna da urlice kada Novak da dobar poen.
Ja sam prilicno zadovoljan, lepa partija, Popovic veliko iznenadjenje, Morison ocekivano, kao i Milutinovic. Dobro je sto je Cova u stroju. Svidjaju mi se ove cetvorke nase, ove 3 u rotaciji
Pozitivno ne bih da pominjem a bilo je dosta stvari. Neki problemi koje sam uocio:
Gradjenje skoka
Jesmo mi uhvatili dosta lopti ali smo ocajno gradili skok. Da su tu bili iskusniji i kvalitetniji centri duvali bi mi u drombulje.
Odbrana centara
Lagano su ih punili Maras(potencijal jeste ali je daleko od nekog igraca) i prosecni Pantic
Napad nije imao neke mane sto se vidi po poenima. Hemofarm ce biti Zvezda/Zadar od prosle godine Sad Bas su slabi. Ocekujem tu neke Amere.
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Djole taj Sub 8 Okt 2011 - 7:35

Ovako sam ja doziveo utakmicu:

C. Zvezda je odigrala dobru utakmicu, sa visokim procentom suta, sto verovatno nece biti slucaj u narednim utakmicama sa jacim ekipama... siguran sam da ce biti i tad dobar sut, ali ne mogu u svakoj utakmici ovako da sutiraju... nije mi jasno kako Covic ne moze da pogodi trojku kada je potpuno sam i kada cela ekipa pogadja... potpuno ispod ocekivanja... Popovic je iznad ocekivanja, posle svakog kosa se ponasa slicno kao Stimac, sto mu zameram... Morison je iz nekog razloga prgav, da li od kompleksa iz amerike (zato sto su ga zadirkivali ostali igraci) ili zbog neceg drugog, nije vazno... preporucljivo je da se smiri... ogromno je pojacanje za CZBG i Pesic ce to znati savrseno da iskoristi... primetio sam da Zvezda retko igra igra pik en rol, uglavnom se sve zavrsava sutem sa distance, a morala bi da iskoristi visinsku prednost u odnosu na timove tipa Hemofarm i da ne dozvoli veliki broj ofanzivnih skokova protivnicke ekipe, ako vec nece igrati cvrstu odbranu... mislim da Zvezdi fali krilni centar i to neki mali i nabijeni, koji ce da skuplja lopte posle promasaja protivnickih ekipa, jer mi se cini da zvezda ne skace bas dobro... Edit: I sto je najvaznije, igraci ne smeju ovako na kraju da se opuste, ali sam siguran da ce ih Pesic ispsovati tako da se to vise nece desavati...

Mada, ovo je tek prva utakmica, mnogo od ovih stvari koje sam napisao, ne mora da znaci da ce biti tacno u buducnosti...
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 30

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bodi Bond taj Sub 8 Okt 2011 - 7:51

Ovakav "ludak" se retko rađa, opet valjanje na KZŠ...

mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Sub 8 Okt 2011 - 7:59

Pope ako odbraniš pik jednom za čitavu sezonu kao čovek plaćaći ti kurve do kraja života !

Bodi pričaj !!! Smile
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marko taj Sub 8 Okt 2011 - 8:01

Zvezda u napadu sjajna, u odbrani, prilicno mekano, posledice secenja sudije Dozaja na pocetku...
Radetic proradio, Laza opet 100 odsto sut Smile
Cvetkovic i Nedovic u minusu, sto se tice indeksa, uz to cim Neda organizuje napad, prednost se topi...
Lesic zalutao...
Sto se tice posete, negde oko 4000 ljudi, sto uopste nije malo...

Marko
prva petorka
prva petorka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Sub 8 Okt 2011 - 8:03

Kao što sam i prognozirao... protiv Olimpije očekujem bar 2000 više, pogotovo ako dobijemo Budućnost. Sutra ću pisati pojedinačko i ekipno, ima mnogo toga. Odbranom uopšte nisam zadovoljan, pogotovo branjenjem pika.
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marko taj Sub 8 Okt 2011 - 8:05

Nolle necu ti se mesati u posao Smile Ja cu iznositi samo krace opservacije plez

Marko
prva petorka
prva petorka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Sub 8 Okt 2011 - 8:15

zahvaljujem, ima neke tako da napljujem... Dali smo 100 poena, ali... živoo me zanima šta je Kari rekao Smile
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Koleman taj Sub 8 Okt 2011 - 11:30

Postoji jedan lik koji me neizmerno nervira. Covek je kao krpelj, ne mozes ga se otarasiti. Nisam sujeveran ali mislim da je baksuz. Od kada je u Zvezdi kao operativac nismo nista uradili a cim je dosao u reprezentaciju odmah nista nismo uradili. Sumnjam ja da je to do njega ali ja ne vidim njegov uticaj u klubu? Smetalo.
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marko taj Sub 8 Okt 2011 - 11:38

Koleman ::Postoji jedan lik koji me neizmerno nervira. Covek je kao krpelj, ne mozes ga se otarasiti. Nisam sujeveran ali mislim da je baksuz. Od kada je u Zvezdi kao operativac nismo nista uradili a cim je dosao u reprezentaciju odmah nista nismo uradili. Sumnjam ja da je to do njega ali ja ne vidim njegov uticaj u klubu? Smetalo.

Nebojsa ILIC ? Jbg on je zvezdino dete... Funkcija Tim menadzera nije preterano vazna, a da bi ostao kontinuitet Zvezde, on je tu postavljen Smile

Marko
prva petorka
prva petorka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bodi Bond taj Sub 8 Okt 2011 - 11:45

Prvo, neki manijak je bio u parteru koji probija uši, a dere se svih 40 minuta. "Odbrana", "Vraćaj se", "Uz igrača"... Mislim da je dekica neka prsotina, ali odakle mu snage jbt...

Utakmica divljanje i jednih i drugih. Struja je rekao na KZŠ da su mnogo mladi i da igrači koji su prvi put u seniorskoj košarci nisu navikli na to da ispunjavaju određene zadatke. Rekao je da su mnogo mekani i da treba vremena da se isprave neke navike. Takođe, rekao je da je primarni cilj Hemofarma opstanak.

Milutinović niti smrdi, niti miriše... Dobar je u tranziciji, tu nema spora, ali u pozicionoj igri čas blistav pote, čas početnička greška.

Morison odličan. up

Svaka ozbiljnija ekipa, tj. sa ozbiljnim centrom, razbiće Zvezdu ispod koša. Hemofarm je danas imao 13 ofanzivnih skokova, što je za dobro šutersko veče Hemosa mnogo.

Struja je zamerio svom timu što nisu gradili igru tako da se više spušta lopta na niski post na Savovića. Pohvalio je dobru igru Lambića u odbrani.

Meni lično se sviđa kako na terenu deluje Dangubić.

Nedović i Kari na KZŠ ispred Zvezde... Kako ga je samo kari isekao, umirali smo od smeha. rofl Nemanja počeo da priča: "Važna je pobeda u prvoj utakmici u sezoni. To je uvek najteža utakmica. Dobro smo igrali u prvom, malo pali u drugom..."

Onda je uleteo Kari: "Nismo malo pali, već smo mnogo pali."

Nemanja nastavlja: "Dozvolili smo im da se razigraju..."

Kari ga opet prekida: "Nismo im dozvolili nego smo ih mi razigrali, 8/13 su šutirali trojke..."

Nemanja: "Nastavićemo da treniramo i da ispravljamo greške..."

Kari opet uleće: "I malo mene morate da slušate..."

I tako je imao upadice, Nemanja nije mogao rečenicu da sastavi, a da ga on ne prekine. I na kraju šlag na torti "Ja sam mu postavio pitanja, ja sam i odgovorio, nema niko ništa da ga pita, je l tako?" rofl rofl rofl

Onda je on malo pričao o igri, o tome kako nema kontinuiteta. Rekao je da nije zadovoljan ovom utakmicom, jer nisu ispunili sve što su trebali.

Da ne zaboravim, upao je na pola Strujinog izlaganja, shvatio da se zajebao i rekao "U jebo te" i izašao napolje. party

I da se izvinim Marku, ne čuje se ništa preko telefona, smanjite malo ono ozvučenje. Smile

mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marko taj Sub 8 Okt 2011 - 11:51

Nema sta da mi se izvinjavas... Jbg odsrafili su ozvucenje, zato sto je bilo slabo protiv Bajerna... Inace Morisonu je zamenjen dres, nema vise slovne greske Smile

Marko
prva petorka
prva petorka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tenenac taj Sub 8 Okt 2011 - 12:09

Неки мој утисак утакмице....
Прво полувреме смо постигли 60 поена.. одавно то нисам видио. Морисон одскаче квалитетом, али за мене је право изненађење Лазић!!! Дечко је одиграо одлично у одбрани, што му је вероватно и примарни задатак али у нападу није имао промашај, и одлично се кретао. Ако морамо да имамо специјалце (као у репрезентацији) онда тај специјалац мора и да погоди кад је сам а не да не може да погоди обруч сваки пут!

Поповић, он је луд!!!! Понаша се више као тинејџер него Цвеле!
Неко је написао да је задовољан нашим четворкама, а мени делује да је ту највећи проблем... Радетић је на крају друге четвртине имао серију од 8 поена ако се не варам и то је све што су све четворке урадиле вечерас. Одбрана катастрофа, преузимање!? брањење шута!? заграђивање скока!?

Лош утисак од Недовића, једноставно од њега очекујем ове сезоне доста више.. видим да сада игра на позицији бека и скоро као резерва Милутиновићу и не знам колико ће имати простора ако дође још један бек... али добро, о томе ако буде нешто и ово је тек прва утакмица.

Дангубић одличан, не знам каква му је статистика, али одлично кретање и са лоптом и без, добар у одбрани.... има доста потенцијала и добра је средина ове сезоне Хемофарм за њега.
Tenenac
mahač peškirom
mahač peškirom

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od blagoje taj Sub 8 Okt 2011 - 12:22

Статистика:
http://www.adriaticbasket.info/w2/stats.php?gameid=3&sez=

Такође сам непријатно изненађен Недовићевом улогом у тиму. Како сада ствари стоје играће мање него прошле сезоне.
blagoje
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 28.10.2010
Godina : 33

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZuLuofVozdovac taj Sub 8 Okt 2011 - 14:23

Мој први утисак на данашњем мечу је да нисам у потпуности задовољан ни једним играчем Звезде који игра на 4 и 5. Поповић и Илић јесу корисни играчи, одлично се отварају на врху рекета и умеју одатле да погоде, али су много лоши у дефанзиви. Боди је споменуо како је Хемофарм погубио брдо скокова под звездиним кошем, али не могу ни телом никога да одбране 1 на 1, у пику претерано врше притисак на играча који има лопту и испадају без потребе... Ако са Марашем не могу да изађу на крај шта ће тек да раде против Касуна, да ни не помињем Партизанове капиталце... А мислим да против физички јачих центара ће имати и великих проблема да дају кош, ови ће их изгурати ван линије за три.

Милутиновић је играо солидно на беку и мислим да би требало да га развијају као да му је то основна позиција. То наравно неће бити случај већ ће након доласка још једног ниског играча пола минутаже имати на двојци а пола као бекап за Морисона. Мислим да са њим не би требало правити компромисе, треба му ставити на располагање сво време овога света, сетите се да је у његовим годинама Тепић играо по пола сата у Евролиги. Није ми баш најјасније како ће уклопити Игора у овај тим, јер нама очајнички треба плеј, а Ракочевић то може само принудно да ради, док на двојци Милутиновић, Недовић (који вечерас није бриљирао) и Лазић (јако пријатно изненађење) делују сасвим солидно. У овом моменту нам је двојка најбоље покривена позиција у тиму (исправите ме ако у нечему грешим, тј ако постоје неке информације да на Игора треба заборавити, јер није ме било недељу дана на форуму, не знам шта се дешавало око њега, требао је да игра на оној са Бајерном колико сесећам).

Ови који су били у хали нису могли да виде један детаљ кад је Цветковић добио пету личну већ крајем треће четвртине. Кад је отишао на клупу, камера је почела да га снима, а он је сео чини ми се поред Човића и показивао му руком на Пешића уз опаску - јеботе, не вади ме а види да имама 4 пенала.... Био је видно изнервиран на Карија али су га саиграчи смиривали...

Овај тим Звезде без појачања ја не мислим да може да уђе на Фајнал 4 АБА лиге.
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZuLuofVozdovac taj Sub 8 Okt 2011 - 15:13

Djole :: primetio sam da Zvezda retko igra igra pik en rol, uglavnom se sve zavrsava sutem sa distance

То је позната ствар везана ѕа њега. Тачније Звезда игра пик, али тај пик не завршава спуштањем под кош.

ZuLuofVozdovac ::Карију за успех увек треба јака спољна линија, од плеја до ниског крила, из пика се никад не спушта на цента већ се отвара шут у ћошку... Укратко, њему се игра заснива пре свга на томе да отвори добру позицију за шут и на солидној одбрани. Мало је разигравања центара, а мислим да су нама они (кад се сви скупе) јачи део тима. То може са Стојаковићем, Гуровићем, Ракочевићем, Јарићем, Вујанићем ако под кошем имаш Котура и Тарлаћа (који су сјајни играчи, њима свака част, али нису класа као ови споља). То не може са Паунићем, Марковићем, Тепићем, Бјелицом... Зато Пешићу може да се свиди нпр. балван Тубак, одбрану игра у нападу лопте не ''иште'', а не зна шта ће са Николићем, који је поливалентан играч али од њега користи можеш да имаш само кад му даш лопту. У прошлом мандату исте проблеме је имао Драгићевић. Јесте њега Кари хвалио, али он није могао да се уклопи и поред свог труда, пре свега због лоше одбране.
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od slobokv83 taj Sub 8 Okt 2011 - 18:46

Bodi Bond ::
Prvo, neki manijak je bio u parteru koji probija uši, a dere se svih 40 minuta. "Odbrana", "Vraćaj se", "Uz igrača"... Mislim da je dekica neka prsotina, ali odakle mu snage jbt...

i ima dugu sedu kosu Wink

i još viče : širiiiiiiiiiiiii Very Happy

na basketu sam vam pričao za njega, vidi se Bodi da nisi išao na Zvezdine utakmice plez

a iz komentara vidim i da neki zvezdaši nisu često išli na Zvezdine utakmice....

recimo za Popovića se zna kako se ponaša posle svakog koša, pogotovo u Zvezdi jer je veća paljevina i od Gurovića i od Štimca zajedno...moja procena je bila da će protiv Hemofarma biti naš najbolji igrač, jer je u Pioniru pred zvezdinom publikom napaljen do bola...ako tu pridodamo prvu utakmicu sezone i Hemofarm kao njegov bivši klub, pa to je sa 35 kredita bio zicer na fantaziju...da taj ZICER nije promašio dva lagana zicera i da se nije ohladio u drugom poluvremenu zbog +30 išao bi on na 30 indexa...

e sad, njegova napaljenost na strani je manje, ali ako u Podgoricu otputuje grupa delija (što je ravno da ja smuvam Anđelinu Žoli), onda će on biti OK...

njegova napaljenost pada posle par početnih utakmica i onda čovek izgubi snagu i malo se pritaji (čitaj mnogo), a onda u play offu se opet digne napaljenko i odigra dobrih utakmica opet pred Zvezdinom publikom...

znači na strani će biti slabiji...

Morison ima problem sa ponašanjem, vidi se da vuče komplekse i želi ovde da otvori novi život kao opasan baja, interesuje me kako će se ponašati u neizvesnijim utakmicama, posebno gde će baš da ga tuku, ne daj bože da dođe pod Božićeve ruke, sa namerom će da ga provociraju protivnički igrači ne bi li uleteo u vatru, mislim da tako lako mogu da izbace Zvezdinog najboljeg igrača sa utakmice...takva utakmica će se sigurno desiti, a onda će Pešić da ga uslovi sa šišanjem, pa sa svim ostalim da ga ne bi izbacio iz tima...

mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od slobokv83 taj Sub 8 Okt 2011 - 19:15

Što se Nedovića tiče, on je jedan od Pešićevih projekata, mislim sličan kao što je Kešelj bio...znači u početku šansa na kašičicu, izvođenje iz igre zbog najmanjeg sranja, gromoglasno izvikivanje na njega na klupi i tako cele sezone do play offa, a onda će da mu da veću šansu i onda će svi da se začude, jbt što ga ranije nije puštao da ovako igra...

a njegova uloga u timu je jedina moguća, jer dečko može po svojim karakteristikama da igra beka jedino i Kari pokušava da izvuče od njega ono što valja, očekujem njegovu prodor igru, dosta ulaza, izvlačenja najboljih kontri i da u odbrani počne da bude onaj koji će da kida...skroz je logično da Milutinović ZA SADA ima prednost, jer je šut ono što Nedović nikada neće imati, jer je to takav tip igrača, zbog stila gde ulaže dosta fizike, za razliku od Milutinovićeve metafizike...znači maximalno 20 minata za Nedovića...

Cvetković je druga priča i on će biti isforsiran čak da dovedu i Parkera na pleju, on može mnogo toga, ali i njega u doglednoj budućnosti vidim na poziciji beka...

znači Milutinović, Cvetković i Nedović su Karijevi projekti ove sezone (naravno pokušava on i Ilića da uvede u red da zauzme Kosti mesto u reprezentaciji Very Happy )...

e sad da se ja pitam, ja bih Miljenoviću oprostio ružnu prošlost i dao mu 20 minuta, jer pored Čovića Zvezda nema ni jednog igrača koji je pravi plej, rekoh Cvetković vuče na beka...realno to bi bila najbolja stvar i za Miljenovića i za Zvezdu...ne bih dovodio iskusnog igrača...
takav potez ne bi ništa promenio jer Zvezda ovakva kakva je sad ide oko sredine tabele Jadranske lige, negde oko 7mog mesta...

Partizan, Makabi, Zagreb, Cedevita su timovi koji odskaču po meni...Olimpija i Budućnost moraju još da me uvere da li su krš ekipe ili mogu nešto i da urade... Radnički, Zvezda i Cibona igraju za mesto u sredini..

mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

:: Arhiva :: Klupske teme

Dozvole ovog foruma: