Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2011/2012 - 2. deo

:: Arhiva :: Klupske teme

Strana 3 od 18 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Sledeći

Ići dole

Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Koleman taj Sre 21 Sep 2011 - 1:15

Kako bih ja dobar tim napravio da imam te pare a mogu da zamislim sta bi radio Partizan ili Kari i Cova(namerno necu reci Zvezda).

Perasovic je pravo resenje za Cedevitu, po mom misljenju. Zaista imam lepo misljenje o njemu.
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od slobokv83 taj Sre 21 Sep 2011 - 1:23

nisu oni uopšte loše kupovali...Kris Voren je bio odličan u Ciboni, a i posle u Italiji, ako je na nivou tih partija, a ne vidim razlog da ne bude, on je dobra kupovina...Smrdiša su kupili jer nisu morali mnogo da plate, pretpostavljam, e sad umesto Cara za te pare po meni su mogli boljeg, ali opet Car je Hrvat, skroz upoznat sa situacijom u Hrvatskoj košarci i načinom igre...sve je to OK...
najveći uspeh je što su zadržali Drejpera...ukoliko budu pazarili dobru peticu, ovo je ekipa za respekt...već sada bih rekao da je Jadranska liga puno jača nego prošle godine...biće zanimljivo...nadam se povratku Zadra sledeće godina, a ispadanju Širokog...

mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bodi Bond taj Sre 21 Sep 2011 - 1:27

Meni se ne sviđa što su kupovali te neke polovne igrače. Voren jeste dobra kupovina, ali Smodiš i onaj drugi što igra pod košem mislim da nisu. Videćemo.

Ne bih voleo da ispadne Široki. Baš lepo rade. Uvek izbace nekog igrača, daju šansu mladim, a posluju lepo, ne zapadaju u dugove. A i ako oni ispadnu ući će Igokea, a ne Zadar.

mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 32

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od NenadBG taj Sre 21 Sep 2011 - 1:34

smodis je bio jedna od najboljih cetvorki evrope,izuzetno skupo igrac,koji je imao preko milion eura godisnje.sada jeste u velikom padu,i cena mu je puno manja,ali sigurno ni sada nije jeftin igrac.sigurno su morali za njega da daju bar jedno 350-400k ...
a vlasnik cedevite je emil tedeski...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ray Allen taj Sre 21 Sep 2011 - 1:47

Bosko Djokic je jednom prilikom izjavio da Kris Voren nije znao njegovo ime dok ga je trenirao u FMPu.
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od slobokv83 taj Sre 21 Sep 2011 - 1:57

Bodi, ako ispadne Široki ulazi jedan iz Bosne, a Zadar bi to mogao da izbori kroz Hrvatsku ligu, ja bih voleo, ali Cibona, Zagreb i Cedevita su ko grom jaki..

EDIT: Vsić ovde već u Zvezdi Very Happy

http://www.eurobasket.com/player.asp?Cntry=UKR&PlayerID=37581&AmNotSure=1

mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od drexler taj Sre 21 Sep 2011 - 3:36

Emil Tedeski je njihov tajkun, vlasnik Atlantik Grupe koja drži veliki dio konditorske i prehrambene usluge sa prostora ex Yu. Kupili su i nas Štark, tako da ja danas kupovinom svog omiljenog Smokija direktno pomažem dolazak Smodiša i sličnih aggressive

mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sergej taj Sre 21 Sep 2011 - 3:59

Kupili su i GRAND kafu Smile

Izvinjavam se za van teme. Cisto da se zna Very Happy
Sergej
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bodi Bond taj Sre 21 Sep 2011 - 4:05

drexler ::Emil Tedeski je njihov tajkun, vlasnik Atlantik Grupe koja drži veliki dio konditorske i prehrambene usluge sa prostora ex Yu. Kupili su i nas Štark, tako da ja danas kupovinom svog omiljenog Smokija direktno pomažem dolazak Smodiša i sličnih aggressive
Prošle godine im je baš "Smoki" stajalo na dresovima. plač

mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZuLuofVozdovac taj Sre 21 Sep 2011 - 4:55

Јбг... мислим ја нисам био одушевљем вешћу о Марфију, али ми је сама та идеја да имамо прекаљену НБА четворку била скроз симпа (макар био и оваква канта) као и чињеница да би имали два ''бела амера''

Како стоје ствари са порезима на плате играча у Србији? Да ли постоје и колики су? Да ли наши клубови можда плаћају играче преко рачуна у иностранству па тако избегавају плаћање пореза? Мислим да су за државу порески приходи од плата спортиста занемарљива ставка, и да би укидање пореза у тој области (ако постоје) довело до тога да наше тржиште постане неупоредиво примамљивије...
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od slobokv83 taj Sre 21 Sep 2011 - 5:01

i meni se dopadala ideja sa 2 bela Amera.

mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ray Allen taj Sre 21 Sep 2011 - 5:09

Rasisti plez1
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sergej taj Sre 21 Sep 2011 - 5:13

Jes ono ne vole crnce , a svi se pale na njih plez
Sergej
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sergej taj Sre 21 Sep 2011 - 5:25

Bogdanovic nece u HF 100%. Tosa i Boske su strasno slabi na njega , isterace mu Boske te bubice iz glave i bice igracina Wink
Sergej
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Sre 21 Sep 2011 - 6:08

Dobili smo 81-73, verovatno uskoro izveštaj na sajtu, kao i statistika neka. Pop i Nedović se navodno lakše povredili (Pop na zagrevanju, Nedović u toku 3/4)

Inače računao sam nešto mi smo u ovih 9 utakmica imali prosek 91.5 poena po utakmici, i danas smo dali 81 jbg. Prosek od 91.5 po utakmici u ovako velikom uzorku utakmica je ok, i za uigranu ekipu, a kamoli NEUIGRANU. Brine broj primljenih poena, ali cenim da će to negde oko kraja novembra biti spušteno na zadovoljavajuci. Ne verujem da ćemo baš biti neka defanzivna ekipa, pogotovo zato što će Kari verovatno igrati zonski presing dok ne uđemo u bonus. Ono što on bude želeo od njih neće moći tek tako da dobije, Nadam se da će preko nedelje igrati prijateljske utakmice.

Što se tiče PF, imena zaista NIKO neće saznati, jer imena koja su u opticaju znaju 2 osobe Pešić i Ristović.

Morrison 23 clapping
Milutinovic 17
Subotic 13
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Sre 21 Sep 2011 - 7:35

Upravni Odbor za sada broji 20 clanova (u planu je 24, cekaju se preostali predstavnici drzavnih preduzeca koja su usla u sponzorski pul)

Nebojsa Covic
Zoran Toskovic
Dragan Ristic
Zlatko Milikic* (ustvari Petar Matic, ali covek drzi low profile, tako da je postavio svog coveka)
Radovan Rankic
Aleksandar Vasiljevic Panfilov
Goran Pitic
Klod Kolaro
Zoran Drakulic
Slobodan Petrovic* (ustvari Milan Beko, i on fura taj low profile fazon, pa je gurnuo svoju marionetu)
Velibor Sovrovic
Dragan Palurovic
Veselin Jevrosimovic
Milovan Stanisic
Slobodan Vucicevic
Dragan Kapicic
Mladen Simovic
Ivana Veselinovic
Zoran Lekic
Dragisa Vucinic

Vidim da novine vec pisu gluposti, Troy Murphy je dogovoren za 300k evra, dok je Adam Morrison placen samo 170k
MPC Holding na dresovima u naredne 4 godine, Adidas zaduzen za opremu, a od ostalih vecih i manjih sponzora najvise para daju Lukoil i Societe Generale
Pesic od oktobra i zvanicno preuzima Nemacku reprezentaciju, tako da ce u narednim godinama obavljati dva posla
Murphy i Milicic prikljucuju se timu tokom sledece nedelje, a Rakocevic vec uredno prima platu (izgleda da je stvarno istinita ona kuloarska prica da je Zivorad Andjelkovic najzasluzniji za njegov povratak, kao i da je veoma pomogao Igorovom caletu proteklih godina oko resavanja velikih kockarskih dugova)
I jedna mala ispravka, Milicic ne igra za 30k, vec za samo 10k mesecno, navodno je sam sebi odredio cenu, ali ce biti nagradjen iznajmljenim stanom u zgradi Oaza za vreme svog boravka u Beogradu, dok ce Murphy postati nov komsija Pesicu i Morrisonu na Cukarickoj padini

ako je ovaj normalan ja sam LBJ cool

P.S svaki clan UO ce pljunuti jednu fiksnu cifru godisnje na konto toga sto ce biti u UO, to znam ja 100%, kao i da za Rkaočevića još nije gotovo, Miličić verovatno neće, ovo za platu Morrisona je tačno oko 170-180k Eura

za MPC i Societe se šuška neko vreme već, jer Lukoil neće biti generalni sponzor, treba da se dogovore sa Radunom i Lemićem još... pravi se jedan dosta jak pul sponzora, ali za MPC i Societe zaista ja lično ne znam ništa.

P.S. 2

evo i za Grobare nešto Embarassed

Izgleda da je McRoberts sada i usmeno dogovoren (nezvanicno, 400k do kraja sezone bez lock-out opcije)
Price oko Macvana i Dasica nemaju veze sa istinom, vise su plod menadzerskih igrarija
Nameravao sam da napisem i da je resen spor sa Hemofarmom oko Andjusica, ali vidim da sam debelo zakasnio
Law se za sada odlicno pokazao i najavljuje da ce biti jedna od najboljih kupovina u zadnjih nekoliko godina
Isto vazi i za Raduljicu, s tim sto se i dalje sa Efesom trazi neko kompromisno resenje kako bi njegov ugovor bio otkupljen na kraju sezone (ili cak u sred sezone)
Nema nesto puno desavanja oko Partizana, sto se tih stvari tice, za sada je mnogo zanimljivije u taboru Zvezde
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od serbianhoops taj Sre 21 Sep 2011 - 7:51

Buducnost dovela bivseg Zvezdasa Milana Milosevica (205 1985) na probi. Igrace za njih tokom Memorijalni turnir Mirza Delibasic u Sarajevo.
serbianhoops
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 15.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Sre 21 Sep 2011 - 8:19

Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sergej taj Sre 21 Sep 2011 - 8:21

MCRoberts je samo jedna od opcija za Partizan. On nije potpisao jos uvek nikakav ugovor sa nama. Cisto da se zna. Dobio sam poruku da je to gotovo, ali nije nista jos uvek.
Sergej
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od air slavkan taj Sre 21 Sep 2011 - 10:30

Тај Мекробертс нека комбинација Мекејлеба и Робертса? Very Happy
air slavkan
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 01.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZuLuofVozdovac taj Sre 21 Sep 2011 - 11:19

Upravni Odbor za sada broji 20 clanova (u planu je 24, cekaju se preostali predstavnici drzavnih preduzeca koja su usla u sponzorski pul)

Nebojsa Covic
Zoran Toskovic
Dragan Ristic
Zlatko Milikic* (ustvari Petar Matic, ali covek drzi low profile, tako da je postavio svog coveka)
Radovan Rankic
Aleksandar Vasiljevic Panfilov
Goran Pitic
Klod Kolaro
Zoran Drakulic
Slobodan Petrovic* (ustvari Milan Beko, i on fura taj low profile fazon, pa je gurnuo svoju marionetu)
Velibor Sovrovic
Dragan Palurovic
Veselin Jevrosimovic
Milovan Stanisic
Slobodan Vucicevic
Dragan Kapicic
Mladen Simovic
Ivana Veselinovic
Zoran Lekic
Dragisa Vucinic

Све мој до мојега. Кад сам почео да читам списак помислио сам да је реч о списку повлашћених Мириних увозника са почетка деведесетих или да је против њих покренута нека истрга, стечајна мафија или тако нешто... За пар њих нисам чуо, али сви ови за које јесам (једно 80%) су већ били на неким функцијама у клубу током протекле деценије, и дали мали допринос нашим великим успесима. Сви су по део себе уградили у освојени куп..

Колико их је џоџана, сваки да пљуне по 100 000 јура ето буџета од 2.5 милиона, а толико троше годишње на курве и аутомобиле (то је оно кад чујете на тв-у отворен сајам аутомобила, сви најскупљи модели већ продати). Нека те паре за раве дају нама, иовако нас многи сврставају у ту категорију.

Много је бре то пара за Марфија, за толико ни у лудилу...

Што се тиче Морисона изгледа да смо уболи ко прстом у... Али полако видећемо, већ жалим што није на 1+1. Дерби ће бити Партизан Марфин банка - Црвена Звезда Социете Генерал...

air slavkan ::Тај Мекробертс нека комбинација Мекејлеба и Робертса? Very Happy

rofl
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lazarminator taj Sre 21 Sep 2011 - 16:35

Koliko se pricalo o tome da ce cetvorka biti nekakav ubica, McRoberts mi ne izgleda bas toliko nabudzen. Mislim da on zaista jeste kvalitetan i zahvalan kosarkas, nije silovatelj, sebican, nece juriti statistiku. Medjutim, da je ubica - nije
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od slobokv83 taj Sre 21 Sep 2011 - 18:09

za te pare dovedete "pravog" Robertsa i da vas Bog vidi Wink

mvp