Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2011/2012 - 1. deo

:: Arhiva :: Klupske teme

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Re: Transferi, vesti, špekulacije - domaći klubovi 2011/2012 - 1. deo

Počalji od Psycho taj Pon 4 Jul 2011 - 20:32

Nije baš za ovu temu, ali nema bolje, a da je otključana...
I ovo je neka vrsta transfera, a možda bude i u NLB
Čović novi predsednik Zvezde?

Nebojšа Čović kаndidovаće se zа predsednikа košarkaškog kluba Crvena zvezda, potvrdio je Mirko Pаvlović, generаlni menаdžer crveno-belih.

Pavlović je za „Sportski žurnal“ potvrdio da je sednica sednicа Skupštine sа Mаlog Kаlemegdаnа zakazana za petak od 17 časova.

„Sednicа Skupštine je zаkаzаnа. Nа inicijаtivu Rаdne grupe, zаkаzаo ju je potpredsednik Vlаdаn Simeunović, i to zа petаk u 17 čаsovа. Održаvаnje Skupštine аutomаtski znаči krаj mаndаtа Rаdne grupe kojа je formirаnа pred krаj sezone. Skupštinа će zаsedаti premа normаtivnim аktimа, očekujem dа će nа njoj biti formirаnа rukovodećа telа i dа će klub dobiti predsednikа“, rekao je Pavlović.

Pаvlović je dodаo dа je zа sаdа sаmo jedаn kаndidаt.

„U klub je stigаo sаmo jedаn zаhtev zа preuzimаnje dokumentаcije zа kаndidаcioni postupаk, i to od Nebojše Čovićа. Nisаm informisаn dа li imа drugih kаndidаtа, sаmo tаj zаhtev je stigаo“, istаkаo je Pаvlović.

Predstojećа sednicа i sаmа kаndidаturа Čovićа moglа bi dа znаči konаčni rаsplet višegodišnjih pregovorа prvog čovekа FMP–а i Crvene zvezde. Već nekoliko godinа unаzаd nа krаju svаke sezone izvlаči se pričа kаko bi nаjbolje rešenje zа Zvezdu bio dolаzаk Čovićа. Pre nekoliko godinа, tаdаšnjа Rаdnа grupа je obаvilа i seriju sаstаnаkа sа Čovićem, аli tаdа do dogovorа nije došlo. Dа li se nešto promenilo od tаdа do dаnаs, videćemo u petаk.
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sarajlija taj Uto 5 Jul 2011 - 0:59

Da ,upravo tako od petka vjerovatno pocinje postupak fuzije izmedju ova dva kluba.

To u biti predstavlja jedino pravo resenje za Zvezdu.

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Uto 5 Jul 2011 - 1:06

Ima nekoliko "a la Sloba Vučićević" kandidata koji će se sigurno prijaviti. Već sam pisao, bez Raše, Čova je u poslednjih nekoliko godina...
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Junglezburn taj Uto 5 Jul 2011 - 3:26

Minhen: Partizan, Pao, Barsa....
Izvor: B92, zurnal.rs

Šampion Srbije i NLB lige Partizan mt:s prihvatio je poziv na izuzetno jak pripremni turnir “Kup Minhena” koji je na programu od 21. do 25. septembra.

Osim Partizana, u Bavariji će se pojaviti još tri evropska giganta – šampioni Evrope i Grčke Panatinaikos, prvak Španije Barselona i najdominantniji tim Italije Montepaski Sijena.

Konačan spisak učesnika zaključiće dva nemačka kluba, a pretpostavka da je će to biti povratnik u Bundesligu posle mnogo godina – Bajern Minhen.

Partizan je u utorak potvrdio da je produžio ugovore sa Kapitenom Petrom Božićem, najiskusnijim igračem Dušanom Kecmanom i centrom Raškom Katićem. Novi, trogodišnji ugovor potpisao je mladi Vladimir Lučić.

mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 32
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto 5 Jul 2011 - 4:05

Sta?

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Uto 5 Jul 2011 - 6:32

dalje reči su za temu ventil,a kredite za ovaj mesec sam u toj temi ispucao pominjući tompusara Very Happy

mislim da sam možeš da shvatiš šta sam hteo reći Wink
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bodi Bond taj Uto 5 Jul 2011 - 8:45

Samo se vi radujte Čoviću. Gura ga u Zvezdu čovek koji je hteo da proda Zvezdinu decu mimo Zvezde (ćelavi). A gospodin iz predgrađa samo želi da zaradi. Ovo je za Zvezdu bila prilika da krene od nule, ali ako Čović uđe biće to kratkoročno dobro. Dugove sigurno neće vratiti, ali verujem da neće praviti nove... Dakle, posle njega Zvezdi će i dalje ostati isti problemi.

O tome kako će da kontroliše masu, tj. da ih pali ne bih dok ne vidim, ali imajući u vidu neke njegove ranije postupke, te davanje parica određenim navijačkim grupama, ne miriše na dobro.

mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Junglezburn taj Uto 5 Jul 2011 - 9:40

Ti se samo plašiš da se dominacija prekine! Wink

mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zex88 taj Uto 5 Jul 2011 - 9:51

Junglezburn ::Ti se samo plašiš da se dominacija prekine! Wink
clapping thumbsup
zex88
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 02.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bodi Bond taj Uto 5 Jul 2011 - 9:53

Lično, smatram da prekid dominacije nikako ne bi bio loš, naprotiv. Samo smatram da davanje slobode Čoviću da radi sa klubom šta želi nikako nije dobro.

mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zex88 taj Uto 5 Jul 2011 - 9:57

Pa nekako mi je bolje da se Covic pita nego svi ovi drugi zajedno..
zex88
mahač peškirom
mahač peškirom

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sergej taj Uto 5 Jul 2011 - 9:58

Ma dajte molim vas , kakav prekid dominacije. Partizan ce biti jos jaci kako godine dolaze ... Finansije su izuzetno stabilne , a ima naznaka i nekim novim sponzorima. Bosanac definitivno zna sta radi.
Sergej
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Junglezburn taj Uto 5 Jul 2011 - 10:00

Sergej, zex, Bodi, bio sam ironičan, i malo se našalio na Nolletov račun... Wink

mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zex88 taj Uto 5 Jul 2011 - 10:03

@ Jungle Ma znam,nego sam aplaudirao na dobrom postu.. Wink Posle je Bodi pokrenuo pricu..
zex88
mahač peškirom
mahač peškirom

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sergej taj Uto 5 Jul 2011 - 10:14

Junglezburn ::Sergej, zex, Bodi, bio sam ironičan, i malo se našalio na Nolletov račun... Wink

Dobra fora Very Happy
Sergej
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mihael taj Uto 5 Jul 2011 - 10:18

Slazem se sa Bodijem, mislim da toliko slobode koju ce imati Covic nece doneti nista dobro za nasu kosarku, a sto se tice dominacije, nece se tu nista promeniti samo ce umesto 30 ili 40 razlike biti po 10 po utakmici... A voleo bih i da se Pesic vrati pa da mu i Vlada utera...

mvp
mvp

Godina : 31

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zex88 taj Uto 5 Jul 2011 - 10:24

A dobro je za nasu kosarku kada Zvezda gubi 40 razlike?! crazy Pa ako gledamo globalno,Zvezda je izbacila 2 reprezentativna igraca(Bjelica i Keselj) kada je Partizan uzeo sve,ali je bilo neizvesno u mecevima sa Zvezdom..Tako se postaje igrac,a ne kada pobedi Tamis..
zex88
mahač peškirom
mahač peškirom

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bigZ taj Uto 5 Jul 2011 - 10:29

Konacno i Filip da zaigra u drugom klubu Very Happy
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mihael taj Uto 5 Jul 2011 - 10:31

Ja nisam rekao da je to dobro, ja sam uvek govorio da sam za to da derbiji budu neizvesni, cak i da Partizan gubi... Ali nesto ne verujem da ce Zvezda postati pravi klub sa Covicem, samo mislim da ce biti jos vise sranja i da ce se vratiti vreme od pre par godina...

mvp
mvp

Godina : 31

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Uto 5 Jul 2011 - 10:36

[quote="Mihael"A voleo bih i da se Pesic vrati pa da mu i Vlada utera...[/quote]

napisao sam sastav, ali evo, ovo dovoljno govori o vašoj prepotentnosti i ogromnom bezobrazluku koji raste iz dana u dan.
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zex88 taj Uto 5 Jul 2011 - 10:46

A zasto se odmah potencira kako ce biti nereda,sranja i slicnih gluposti?!Pravi se negativna atmosfera unapred..Sta ce biti problem??? Odnosi igraca,Delije na tribinama??? Koliko smo mi sranja dozivljavali i u ovim ''mirnim'' vremenima..Peti mec plej-ofa(kad je bio Kari)i naredba pandura(napad ko se priblizi Pioniru-nisam usao u Pionir, a imao sam kartu)..
zex88
mahač peškirom
mahač peškirom

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto 5 Jul 2011 - 11:16

Ako vam Filip zaigra startnog, ma bilo kakvog pleja, onda da ga ..bem.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zemljoradnik taj Uto 5 Jul 2011 - 20:36

S obzirom da se savršen predsednik neće naći (zahvaljujući upletenosti politike), ja i dalje stojim iza toga da bi Čović bio odlično rešenje. Da, gadno je pogrešio sa Rašom, ali čovek jeste solidan menadžer (verujem da je Vučićević bolji, ali on nije debelokožac da se nosi sa političkim strujama, za razliku od Čovića) i ima u samom startu mnogo više da ponudi Zvezdi. Pre svega, FMP ima igrače pod ugovorom, talentovane igrače koje on već plaća i nastavio bi da ih plaća i kada ih pošalje na pozajmicu u Zvezdu, tako da bi se novac od sponzora mogao okrenuti na drugu stranu - za dovođenje jakih pojačanja ili za indirektno vraćanje dugove. Drugo, u takvom projektu, gde bi svoje igrače mogao da proda kroz igre u Zvezdi (koja je ipak ime i bolje može da ih izreklamira), isplatilo bi mu se da plati zaista kvalitetnog trenera kao što je Pešić.

A sad razmislite koliko bi za Nedovića, Cvetkovića, Milutinovića i druge talentovane momke značilo da im Kari bude trener. Uz to, u trenutku kada Radnički ima priliku da napravi znatno veći, a pritom stabilan budžet, sa Mutom na čelu (koji uvek nađe nekog klinca koga će da progura), i Partizan ima nikad stabilniji budžet i dalje veći od ostalih, pritom sa gomilom velikih talenata i talentovanim trenerom, Zvezda sa Pešićem i ostatkom naših talentovanih igrača bi legla k'o kec na 11. Tri dobra trenera u tri kluba sa stabilnim budžetom, velikim brojem mladih talentovanih igrača i dobrom navijačnom bazom! Da li bi moglo išta bolje da se dogodi našoj košarci u trenutku kad je pala jako nisko? Svi ti mladi igrači će imati priliku da igraju protiv jakih timova, međusobno, ali i protiv jakih Makabija i Zagreba, a verovatno i Olimpije, Cedevite i Cibone. A Hemofarm, koji se okrenuo svojim juniorima, a to su U19 reprezentativci kao što su Mitrović, Krstić, Lambić i Dangubić (poslednja dvojica nemaju minutažu, ali prva dvojica su bitni igrači), sigurno neće moći da se bori za titulu i vrh tabele u NLB, ali će njegovi igrači steći ogromno iskustvo.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Godina : 38

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lazarminator taj Uto 5 Jul 2011 - 21:02

Ja bih voleo da Zvezda postane stabilan klub, ali tesko da ce tako biti sve dok joj predsednici budu ljudi koji su u stanju da u toku jedne sezone promene 4 trenera. Covic ih uvek menja kao na traci i za njega je UVEK trener kriv. Od takve politike leba se nece najesti ni jedan klub koji on vodi
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nolle taj Uto 5 Jul 2011 - 21:42

mnogo seruckate, ali mnogo, i previše...

slažem se sa žeksom, to što će biti bukvalno 7000 ludaka u Pioniru koji deru grlo, neće biti fenseraja, i po meni to je najbitnija stvar koja treba ove godine da se desi, povratak Delija. Da se sranje napravi potrebno je dvoje, ne glumite nevinašca nimalo vam ne stoji.

I da Čović neće doći na čelo kluba, šanse nema.
Nolle
mvp
mvp

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

:: Arhiva :: Klupske teme